Osztályok

1. A osztály

Eőri Bendegúz

Faddi Noémi

Gjibegji Léna

Gráczol Attila

Hadarits Lénárd

Horváth Blanka

Kármán Attila

Lancsár Anett

Menyhárt Balázs

Németh Luca

Németh Mira

Orosz Zsanett

Papp Máté

Róka Máté

Stevic Kevin Noel

Takács Márton

Varga Marcell

Vas Márk Tamás

1. B osztály

Bogdán Tímea Jázmin

Boncz Benjamin

Gyurán Viktor

Horváth Maja

Hunyadi Tamás

Kelemen Flórián

Koloszár Dorián

Kosztra Mátyás

Kurcz Noémi

László Kevin Tibor

Nagy Hunor

Sipőcz Attila

Szabó Katalin Anna

Tari Benedek János

2. A osztály

Biacsics Bence

Hadarits Ferdinánd

Heiner Evelin

Májer Margó Ingrid

Nagy Szófia Eszter

Nardai-Németh Noel

Pinezits Dénes Zoltán

Soós Noel

Szaiff Krisztián

2. B osztály

Boncz Adrián

Burger Bálint János

Erős Richárd

Hadarits Karina

Horváth Borostyán Szófia

Horváth Nelli

Kiss Korina

Koller Hunor

Körmendi Nóra Lili

Lassu Zádor Aldó

Laszák Hanna

Mező Hanna

Pintér Ramóna

Ratatics Leila

Réti Bernadett

Veszelszki Noel

Werba Lisa-Marie

3. A osztály

Barbély Viktor

Bors Levente

Egyed Barnabás

Faddi Réka

Henye Hunor

Horváth Gergő

Kármán Lilla

Kiss András Levente

Koós Péter

Németh Lara

Németh Noel

Pálfi Karina Viola

Steierlein Lea

Szákovics Áron

Szekér Rebeka Luca

3. B osztály

Bognár Áron

Böröndi Zalán Zoltán

Bujdosó Balázs

Élő Máté Sándor

Horváth Áron

Hóti Jana

Iglói Vivien

Ipacs Máté

Iváncsics Beatrix

Jámbor Bianka

Kónya Zita Málna

Kulcsár Kristóf

Németh Levente

Pilsits Dániel

Zombó Boglárka

4. A osztály

Ábrahám Ákos

Balogh Nico

Balogh Sandra

Bella Boróka

Czákler Máté

Egyed Péter

Halász Zétény

Horváth Adrián

Horváth Zoltán

Ivánkovits Gréta

Kelemen Ábel

Kiss Kevin

Kosdi Izabella

Lancsár Gábor

Nyuzó Vivien

Papp Bence

Pénzváltó Bence

Szabó Léna

Szilágyi Eszter

4. B osztály

Farkas Máté

Fodróczy Dávid

Fodróczy József

Gazdag Karolina

Hanzséros Amira

Horváth Álmos Buda

Horváth Máté

Horváth Noémi

Horváth Nóra

Kiss Regina

Lassu Nátán Noel

Menyhárt Linda

Pilsits Gábriel

Radics Petra

Sárközi András

Selyem Rajmund

Szabó Gergő

Tar Richárd Olivér

Varga Anna

5. osztály

Ábrahám Bíborka

Bársony Nóra

Dömötör Zoé Sára

Fábrik Natália

Habda Virág

Hegyi Gréta Anna

Horváth Anna Abigél

Horváth Tünde

Horváth Zalán

Jáger Orsolya

Kirisits Belián Bálint

Kulik Roland Péter

Lászka Lóránt

Lőrincz Péter

Németh Bettina

Németh Dávid

Németh Máté

Radics Lili Réka

Rákos Krisztián

Riedinger Anna

Riedinger Fanni

Soós Áron

Strublik András Károly

Szalai Réka

Szalay Tamás

Szántó Donát

Szekér Gabriella Kitti

Sztankóczy-Vénusz Márton

Tompos Patrik

Virt Bence

Virt Gergő

6. A osztály

Biacsics Bálint

Boross Márk

Fejes Ádám

Horváth Arnold Krisztián

Ivánkovits Natália

Jelen Viktória

Kelemen Boglárka

Molnár Adrienn Csenge

Nagy Kristóf

Nagy Márk

Polgár Adrián

Sági Csaba

Simon Eszter

Simon Veronika

Stevic Ádám Márk

Tóth Eszter

Zsoldos Liliána

6. B osztály

Farkas Bálint

Fehér Tamás Valentin

Ferencz Amanda Erika

Főző Regina

Horváth Eszter

Horváth Gyula

Járóka Amanda

Kántor Virág

Májer Kamilla Gréta

Menyhárt Kata Hanna

Nagy Naomi Niké

Németh Máté

Paluska Zoárd

Szákovics Anna

Veres Botond

Veszelszki Viktória

Vissi Alexandra

7. osztály

Balogh Jennifer Eszter

German Zétény

Hanzséros Dávid Simon

Horváth Brigitta

Horváth Sára

Kóbor Bereniké Kíra

Kocsis-Matusz Kristóf

Kosztra Annamária

Kovács Alexa

Kovács Bence

Nagy Anna

Nagy Bendegúz

Németh Krisztián

Németh Zoltán

Országh Csaba

Pajer Rebeka

Raszipovits Dóra

Rosta Ramóna

Selyem Patrik

Simon Noel

Soós Márton

Szalai András

Szalai Tamás

Szinicz Flávió

Tóth Koppány

Tóth Patrik Pál

Tóth Vazul

Vámosi Péter

8. A osztály

Bor Eszter

Csigó Patrik

Gerencsér Flóra

Horváth Áron

Horváth Erik

Horváth Kíra

Horváth Márk

Ivánkovits Bence

Ivánkovits Zsolt

Mikáczó Doroti Flóra

Molnár Dorottya

Németh Bálint Bence

Németh Tamás

Pálinkás Balázs András

Peszlen Zsófia Sára

Pete Vanessza Rebeka

Simon Balázs

Simon Kristóf

Szabó Virág

Szekér Dominika Gréta

8. B osztály

Ánkhelyi Ádám

Barbély Benedek

Fejes Zsófia

Hadarits Fanni

Horváth Anna

Katona Joachim

Kovács Krisztina Mercédesz

Kőműves Miklós Manó

Kuslits Dániel

Mauczka Balázs

Németh Dávid

Németh Lili Luca

Radics Patrik

Rajczi Áron

Sajtos József

Szabó Virág

Szűcs Alfréd Pál

Tóth Ádám Gábor

Vámosi Lénárd István

Varga Gergő

Varga Johanna

Agyagosszergényi tagiskola

1. osztály

Bencsics Flórián

Hauk Áron

Kiss Leila Anna

Pauliska Anna

Stárics Zsófi

Szommer Máté

Vámosi Nimród

2. osztály

Botka Olivér

Kiss Botond

3. osztály

Hajdu-Gyüre Dorka

Hajdu-Gyüre Sára

Havelková Ester Alice

Kovács Izabella

Mauczka Noémi

Takács Benedek

4. osztály

Főző Fruzsina

Horváth Máté

Maier Van Gabor

Németh Marcell

Pete József

Fotógalériánkból

Iskolai asztalitenisz verseny - döntő

2019. február 25. | 17 db kép

Rajzverseny eredményhirdetés

2019. február 25. | 18 db kép

Farsang 2019

2019. február 25. | 113 db kép
Babos József Általános Iskola, Fertőd

© 2011 | Babos József Általános Iskola, Fertőd

Cím:

9431 Fertőd, Madách sétány 2/B.

E-mail cím:

iskola@fertod.hu

Telefon:

(36) 99/370-914